Kontakt

Vill du samarbeta med en kreativ grupp med stort personligt engagemang – kontakta oss! Eller varför inte göra ett besök? Du hittar oss vid den vackra Hjälmsjön i Örkelljunga.

 

IMG_4914_Tomas_100dpi

Tomas Persson
Kontorschef
0435 – 566 67
0705 – 43 04 79
tomas.persson@jelmtech.se

IMG_5042_Lars_100dpi

Lars Nilsson
Projektstöd/Teknisk rådgivare
0435 – 566 66
0705 – 218 143
lars.nilsson@jelmtech.se

IMG_4937_CarlF_100dpi

Carl-Fredrik Emilsson
VD & Marknad
0435 – 566 69
0708 – 346 790
carl-fredrik.emilsson@jelmtech.se

IMG_4994_Staffan_100dpi

Staffan Viebke
Marknadschef
0435 – 566 61
0705 – 365 420
staffan.viebke@jelmtech.se

Adam Andersson
0435 – 566 81
0730-884 105
adam.andersson@jelmtech.se

IMG_5903_Anna_100dpi

Anna Nihlén
0435 – 566 73
0733 – 605 884
anna.nihlen@jelmtech.se

IMG_5003_Asko_100dpi

Asko Hiekkamäki
0435 – 566 64
0706 – 226 007
asko.hiekkamaki@jelmtech.se

Bert-Ola_100dpi

Bert-Ola Lindskog
0435 – 566 65
0709 – 663 366
bert-ola.lindskog@jelmtech.se

IMG_4956_Camilla_100dpi

Camilla Lundström
0435 – 566 86
0723 – 734 308
camilla.lundstrom@jelmtech.se

IMG_5029_David_100dpi

David Ekstrand
0435 – 566 74
0705 – 666 019
david.ekstrand@jelmtech.se

Emelie Ljungström
0435 – 566 88

emelie.ljungstrom@jelmtech.se

IMG_5007_Emma_100dpi

Emma Wemmenhag
0435 – 566 84
0706 – 433 513
emma.wemmenhag@jelmtech.se

Erik Nygårds

Erik Nygårds
0435 – 566 89
0703-009 593
erik.nygards@jelmtech.se

Fredrik Abels
0435 – 566 68
0705-585 036
fredrik.abels@jelmtech.se

Gisela Engström

Gisela Engström
0435 – 566 72
0739 – 239 548
gisela.engstrom@jelmtech.se

IMG_4907_Jacob_100dpi

Jakob Svensson
0435-566 87
0706-634 596
jakob.svensson@jelmtech.se

IMG_4920_Johan_100dpi

Johan Folkesson
0435 – 566 82
0701 – 731 962
johan.folkesson@jelmtech.se

Kalle_100dpi

Karl-Erik Philipsson
0705 – 160 623
karl-erik.philipsson@jelmtech.se

Leo Persson
0435 – 566 85
0700 – 905 050
leo.persson@jelmtech.se

Niklas Wallin
0435 – 566 77
0708 – 628 446
niklas.wallin@jelmtech.se

IMG_4995_Patrik_100dpi

Patrik Jönsson
0435 – 566 80
0709 – 990 801
patrik.jonsson@jelmtech.se

IMG_4911_Per_100dpi

Per Olofsson
0435 – 566 75
0703 – 987 231
per.olofsson@jelmtech.se

IMG_4988_PeterT_100dpi

Peter Thelander
0435 – 566 76
0704 – 486 757
peter.thelander@jelmtech.se

IMG_5016_Rikard_100dpi

Rikard Isaksson
0435 – 566 78
0735 – 010 332
rikard.isaksson@jelmtech.se

Roger_100dpi

Roger Johansson
0435 – 566 71
0734 – 334 433
roger.johansson@jelmtech.se

IMG_4885_Solveig_100dpi

Solveig Strömqvist
0435 – 566 79
0706 – 656 669
solveig.stromqvist@jelmtech.se

IMG_4944_Ulf_100dpi

Ulf Hansson
0435 – 566 63
0706 – 013 180
ulf.hansson@jelmtech.se

IMG_5049_Örjan_100dpi

Örjan Persson
0435 – 566 70
0703 – 990 150
orjan.persson@jelmtech.se

Innehållet inte tillgängligt.
Tillåt cookies genom att klicka "Tillåt cookies" på bannern i nederkant.

Växel

tfn: 0435 566 60
info@jelmtech.se

Postadress

Jelmtech Produktutveckling AB
Box 23
286 21 ÖRKELLJUNGA

Besöksadress

Hässleholmsvägen 73D
286 35 ÖRKELLJUNGA